moskitiery

Najlepsze rozwiązania dla Twojego domu

 

 

 

MOSKITIERY RAMKOWE - OKIENNE

 

Moskitiera ramkowa jest wykonana z aluminiowego profilu z narożnikami zewnętrznymi PCV. Jest doskonałym sposobem zabezpieczenia pomieszczenia przed owadami. Montaż odbywa się na zewnętrznej stronie ościeżnicy za pomocą obrotowych blaszek (rygli), umożliwia to swobodne otwieranie i zamykanie okna. Ramki dostępne są w kolorach: biały, brąz, złoty dąb, orzech, mahoń.

 

MOSKITIERY DRZWIOWE

 

Moskitiera drzwiowa to trwałe zabezpieczenie przed owadami dające pełen komfort korzystania z balkonów i tarasów. Profil moskitiery wykonany jest z aluminium. Dostępny w kolorze: biały, brąz, złoty dąb, orzech, mahoń.

 

MOSKITIERY ROLOWANE

 

Moskitiera rolowana jest bardzo skutecznym sposobem ochrony przed insektami. Może być montowana na zewnątrz i wewnątrz wnęki okiennej w systemie pionowym lub poziomym. Siatka moskitiery jest na stałe zespolona z kasetą, w której znajduje się mechanizm sprężynowy. Profile i akcesoria dostępne są w kolorze białym i brązowym.

 

MOSKITIERY PLISOWANE

 

Moskitiery posiadają unikalny system płynnych przesuwów i mogą otwierać się w różnych kierunkach. Przesuwy pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Bardzo ważną opcją jest możliwość wyboru kierunku otwarcia moskitiery: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie. Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni do 3 m wysokości i 5 m szerokości (np. ogrody zimowe, balkony, altany). Moskitiery mogą być zamontowane we wnękach okiennych lub bezpośrednio na ramę okna. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana tu sztywna, plisowana (składająca się harmonijkowo) siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Brak widocznych mechanizmów sprawia, że produkt jest bezpieczny dla dzieci.