Strefa velux

Najlepsze rozwiązania dla Twojego domu

 

 

FIRMA MARKA jest oficjalnym dystrybutorem oryginalnych przesłon okiennych firmy VELUX, które zapewnią optymalny komfort użytkowania poddasza. Rolety wewnętrzne to gwarancja kontroli światła, a rolety zewnętrzne lub markizy chronią dom przed nagrzewaniem.

 

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE

 

> Całkowite zaciemnienie

> Płynna obsługa na prowadnicach

> System samodzielnego montażu Pick&Click!

> 24 wzory i kolory

> 12 radosnych wzorów z bajkowej kolekcji Disney & VELUX

> 4 wzorach z kolekcji Star Wars & VELUX Imperium Snu

> Oznaczone certyfikatem Oeko-Tex®

 

Rolety zaciemniające VELUX gwarantują całkowite zaciemnienie wnętrza bez względu na porę dnia. Są rozwiązaniem idealnym do sypialni oraz pokoi dziecięcych, gdzie potrzebna jest możliwość pełnej regulacji dopływu światła, aby zapewnić spokojny sen w nocy i niezakłóconą drzemkę w ciągu dnia.

 

ROLETY ZACIEMNIAJĄCO - PLISOWANE

 

> Dwie rolety w jednej

> Zaciemnienie i kontrola światła

> Płynna obsługa z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu

> 24 kolory w połączeniu z białą plisą

 

Roleta zaciemniająco-plisowana VELUX DFD to połączenie w jednym produkcie rolety zaciemniającej i plisowanej. Dwie funkcje: Zaciemnienie o dowolnej porze dnia oraz kontrola światła przez cały dzień. Materiał górnej rolety zaciemniającej jest dostępny we wszystkich kolorach rolet zaciemniających, a dolna plisa jest zawsze w kolorze białym.

 

ROLETY PRZYCIEMNIAJĄCE

> Przyciemnienie

> Obsługa manualna na haczykach z możliwością zatrzymania na 3 poziomach

> 2 klasyczne kolory

> Pick&Click!®

 

Rolety przyciemniające RHZ VELUX składają się z zaciemniającej tkaniny oraz łatwego w obsłudze trójstopniowego systemu zatrzymywania na haczykach. Jest to proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które zmniejszając ilość światła w pomieszczeniu zapewnia świetne warunki do wypoczynku i snu.

 

ROLETY DEKORACYJNE NA HACZYKACH

 

> Kontrola ilości i rozproszenie wpadającego światła

> Na haczykach z możliwością zatrzymania na 3 poziomach

> 4 klasyczne kolory

 

Rolety na haczykach VELUX RHL to proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które zmniejszając ilość światła w pomieszczeniu i zapewnia świetne warunki do wypoczynku i snu. Manualnie obsługiwane rolety z haczykami mogą być ustawione w oknie w trzech różnych pozycjach. Wystarczy zaczepić roletę na jednej z trzech par haków zamontowanych po wewnętrznej stronie ościeżnicy. Aby obsługiwanie manualnie sterowanych rolet z uchwytem pozycjonującym było jeszcze łatwiejsze, można dokupić drążki, elementy przedłużające oraz adaptory.

 

ROLETY PLISOWANE

> Efekt zmiękczenia światła

> Eleganckie i dekoracyjne

> Swobodna obsługa za pomocą górnej lub dolnej prowadnicy

> Wąskie prowadnice

> 20 wzorów i kolorów

> Pick&Click!®

 

Roleta plisowana VELUX FHL doda elegancji i delikatności każdemu wnętrzu, tworząc różnorodne efekty świetlne. Swobodna i elastyczna obsługa za pomocą górnej lub dolnej prowadnicy, z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu. Wystarczy przesunąć i cieszyć się komfortem, kontrolą światła lub widokiem za oknem.

 

ENERGOOSZCZĘDNA ROLETA ZACIEMNIAJĄCA

 

> Efekt zaciemnienia

> Eleganckie i dekoracyjne

> Poprawa izolacyjności

> Płynna obsługa

> Smukłe prowadnice

> 12 kolorów

> Pick&Click!®

 

Energooszczędne rolety zaciemniające FHC VELUX łączą efekt zaciemnienia z poprawą izolacyjności. Tkanina o strukturze plastra miodu z wewnętrzną powłoką aluminiową zatrzyma ciepło wewnętrz pomieszczenia podczas zimnych i chłodnych nocy. Dzięki temu Twój dom oszczędzi energię.

 

ROLETY RZYMSKIE

 

> Eleganckie i dekoracyjne, łagodnie rozpraszające światło słoneczne

> Elastyczna bezstopniowa regulacja

> Wymienialne tkaniny zapewniające nieskończone możliwości modyfikowania stylistyki wnętrza

> Tkaninę można wymontować, aby ułatwić sprzątanie i czyszczenie

> Brak jakichkolwiek widocznych sznurów zapewnia bezpieczeństwo dzieciom

> Montaż w kilka minut dzięki systemowi Pick&Click!®

> Dostępne są w 20 różnych wersjach tkanin w nowoczesnej stylistyce

 

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą stylistycznych rozwiązań zapewnianych przez rolety rzymskie VELUX Sprawdź nieograniczony potencjał pięknych tkanin i czerp inspirację z łagodnych efektów stylistycznych, które sprawiają, że ta kolekcja jest naprawdę wyjątkowa i oryginalna. A ponieważ stylistyka rolet rzymskich jest bardzo specyficzna, umożliwiamy łatwą wymianę tkaniny rolety na inną w zaledwie kilka minut. Wystarczy wybrać!

 

ROLETY RZYMSKIE Kolekcja SCHOLTEN & BAIJINGS 

> Nowoczesna stylistyka w sześciu wspaniałych kolorach

> Dostępne w wersji przyciemniającej i półprzezroczystej

> Wszystkie rolety są wyjątkowe

> Wymienialne tkaniny zapewniające nieskończone możliwości modyfikowania stylistyki wnętrza

> Elastyczna, bezstopniowa regulacja

> Montaż w kilka minut dzięki naszemu unikalnemu systemowi Pick&Click!™

 

Cieszący się międzynarodowym uznaniem duet holenderskich projektantów Scholten & Baijings stworzył sześć fantastycznych wzorów inspirowanych zmieniających się charakterem światła słonecznego od świtu do zmierzchu. Wszystkie tkaniny są przycinane indywidualnie, a wzory na oknach wyglądają inaczej w zależności od ukształtowania tkaniny rolety. Dzięki temu każda roleta może być unikalnym dziełem sztuki, a każdy klient artystą.

 

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE Bajkowa kolekcja DISNEY & VELUX

> Całkowite zaciemnienie

> Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych

> Płynna obsługa z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu

> Oznaczone certyfikatem Oeko-Tex®

> Pick&Click!®

 

Bajkowa Kolekcja Disney&VELUX DKL rolet zaciemniających powstała z myślą o najmłodszych. To najprostszy sposób, aby stworzyć idealne warunki dla zdrowego snu i odpoczynku w sypialni dziecięcej, w której znajduje się okno dachowe VELUX. Od Bambi, Mickey i Samolotów do Księżniczek, Minnie i Puchatka - każdy znajdzie swojego ulubionego bohatera z 12 zabawnych i ciekawych wzorów.

 

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE Kolekcja Star Wars & Velux impierium snu

> Całkowite zaciemnienie

> Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych

> Oznaczone certyfikatem Oeko-Tex®

> System Pick&Click!®

> Płynna obsługa z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu

 

Nowa kolekcja rolet zaciemniających Star Wars & VELUX Imperium Snu została zaprojektowana z myślą o najdzielniejszych rycerzach Jedi oraz innych, młodych poszukiwaczach przygód – każdy znajdzie coś dla siebie, wśród kolekcji 4 wzorów z ekscytującego świata Gwiezdnych Wojen. Kolekcja Star Wars & VELUX Imperium Snu pozwoli Twojemu, małemu rycerzowi Jedi szybko oddać się sennym marzeniom i kontynuować przygodę w odległej galaktyce z ulubionym bohaterami Gwiezdnych Wojen.

 

ŻALUZJE

> Odporne na wilgoć

> Prosta obsługa

> Łatwe w czyszczeniu

> Smukłe prowadnice

> 9 kolorów

> Pick&Click!®

 

Klasyczne i ponadczasowe żaluzje aluminiowe PAL VELUX gwarantują kontrolę światła i zapewniają prywatność w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (kuchnie, łazienki, pralnie). Obsługiwane za pomocą dolnej prowadnicy i bocznego suwaka.

 

MOSKITIERY

> Stuprocentowa ochrona przed owadami

> Trwała, przezroczysta tkanina

> Nie przesłania widoku

 

Dzięki moskitierom ZIL VELUX możesz cieszyć się świeżym powietrzem bez żadnych owadów. Moskitiery są łatwe w obsłudze i pasują do każdego okna VELUX. Kiedy z niej nie korzystasz, moskitierę możesz dyskretnie schować w smukłej górnej kasecie wykonanej z aluminium.

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE

> Ochrona przed ciepłem

> Całkowite zaciemnienie

> Poprawa izolacyjności latem i zimą

> Poprawa bezpieczeństwa i redukcja hałasu

 

Jest to doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku. Rolety zewnętrzne VELUX zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń latem, utrzymują ich ciepło zimą oraz umożliwiają całkowite zaciemnienie wnętrza o dowolnej porze dnia.

 

MARKIZY

> Redukuje ilość wpadającego ciepła nawet o 72%

> Przezroczysta tkanina,nieograniczająca widoku na zewnątrz

> Montowane od wewnątrz

 

Zewnętrzne markizy VELUX MHL zatrzymują promienie słoneczne jeszcze zanim dotrą one do szyby okiennej, dzięki czemu redukują pasywne nagrzewanie się wnętrza. Pozwala to zachować w pomieszczeniu komfortową temperaturę nawet w ciepły, słoneczny dzień. Markizy są przezroczyste, więc nie ograniczają widoczności na zewnątrz.